Diaľková limuzínová preprava osôb na medzinárodné letiská

SLUŽBY

Naša spoločnosť používa na prepravu klientov luxusné vozidlá značky MERCEDES-BENZ E TRIEDY alebo v rovnakej kategórií iné značky, ako napríklad BMW, AUDI, LEXUS. Na prepravu viacerých pasažierov máme k dispozícii mikrobusy MERCEDES-BENZ Viano alebo rovnakej kategórie vozidlá VW, FORD. Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

PONUKAME VÁM:
preprava osôb po Slovensku a Európe, transfery na vnútroštátne a medzinárodné letiská, preprava pre firmy a organizácie, kompletný dopravný servis, konferencie, catering, diaľková preprava, prenájom vozidiel s vodičom, svadobná preprava, pre spoločnosti ponúkame možnosť jazdenia na faktúru s výkazom jázd, preprava urgentných zásielok, preprava diskrétnych zásielok

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky.

Ceny za naše služby si môžete pozrieť v cenníku. Ak ste nenašli potrebný údaj, môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na vypracovanie cenovej ponuky.

Ak máte akýkoľvek dotaz alebo otázku, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny team je vám k dispozícií kedykoľvek to budete potrebovať.

Naše vozidlá sú vždy pristavené čisté, zaručujeme našu diskrétnosť, o vašich transferoch, miestach a časoch nie je nikto cudzí informovaný.

Spoločnosť Limoservices Group s.r.o. prevádzkuje okrem dopravných služieb prevádzkuje aj e-shop a kamennú predajňu s lodným príslušenstvom.

Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu pre najvýznamnejšie firmy, organizácie s medzinárodnou pôsobnosťou, vládne a Európske organizácie.

SME TU PRE VÁS 24/7/365

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

Limoservices Group s.r.o.

Stará Vajnorská 15/A

Bratislava

83104

Slovensko

E-MAIL

TELEFÓN