Diaľková limuzínová preprava osôb na medzinárodné letiskáZabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky, Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky. Číslo letu a čas príletu nám napíšte, ak ide o pristavenie vozidla na letisko. Nezabudnite uviesť meno s ktorým Vás máme čakať v príletovej hale ak ide o vyzdvihnutie na letisku. Taktiež prosíme aj o telefonický kontakt vyzdvihovanej osoby v medzinárodnom tvare čísla, napríklad +421903XYZXYZ.

Aby sme Vašu objednávku bez akéhokoľvek problému vybavili, potrebujeme tieto údaje:

Povinné:

e-mail, meno kontaktnej/prepravovanej osoby, telefónne číslo na prepravujúcu osobu, počet osôb, adresa vyzdvihnutia alebo na ktorom letisku vás vyzdvihneme, čas a číslo príletu, cieľ cesty a prípadné zastávky po ceste, dátum a čas pristavenia 

Doplnkové:

počet batožín, hlavne ak ide o veľkú batožinu, názov firmy, špeciálne požiadavky a iné ...

ONLINE OBJEDNÁVKA
Po odoslaní objednávky cez on-line formulár vašu objednávku spracujeme a potvrdíme v čo najkratšom čase, spravidla ihneď alebo v priebehu cca 1 hodiny, ak ste po dlhší čas neobdržali našu odpoveď skontrolujte prosím zložku spam alebo nás kontaktujte telefonicky +421903777058, +421902566958 kvôli overeniu či objednávku evidujeme, niekedy môže proces potvrdzovania trvať aj trochu dlhšie vzhľadom na rôzne okolnosti, prípadne môžete objednávku poslať aj cez e-mail.

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky.

Ceny za naše služby si môžete pozrieť v cenníku. Ak ste nenašli potrebný údaj, môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na vypracovanie cenovej ponuky.

Ak máte akýkoľvek dotaz alebo otázku, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny team je vám k dispozícií kedykoľvek to budete potrebovať.

Naše vozidlá sú vždy pristavené čisté, zaručujeme našu diskrétnosť, o vašich transferoch, miestach a časoch nie je nikto cudzí informovaný.

Spoločnosť Limoservices Group s.r.o. prevádzkuje okrem dopravných služieb prevádzkuje aj e-shop a kamennú predajňu s lodným príslušenstvom.

Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu pre najvýznamnejšie firmy, organizácie s medzinárodnou pôsobnosťou, vládne a Európske organizácie.

SME TU PRE VÁS 24/7/365

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

Limoservices Group s.r.o.

Stará Vajnorská 15/A

Bratislava

83104

Slovensko

E-MAIL

TELEFÓN